Delegeler

EKMEK SANAYİİ İŞVERENLER SENDİKASI DELEGE LİSTESİ

Adalar

Yüksel Demirci

Arnavutköy
Şevki YAMAK

Avcılar

Mehmet Şahin
Yaşar Esmer
Mustafa Fırtına
Hüseyin ŞAHİN
Nazım KURU
Süleyman KURU
Faruk YILDIZ

Bahçelievler

Mustafa ÇERMAN
Ekrem BALA
Erol SAFRAN
Letvin KARAMAN

Bağcılar

Hasan ÇERMAN
Mustafa KUMBASAR
Orhan Kumbasar
Vural KUMBASAR

Bakırköy

Ali KAYIKÇI
Salih AVCI
Orhan KANBEROĞLU

Bayrampaşa

Ferit KAZDAL
Hüseyin DENİZ
Bilal KARA
Mitat AYDIN
Ali TÜRKOĞLU
Mehmet SEVİM
Hasan KUMBASAR
Cihan KUMBASAR
Muharrem SEVİM
Satiye ÇEZİK
İbrahim ULUSOY
Mustafa YURDAKUL
Burak ÇELİK
Ali Hamza KUMBASAR

Beşiktaş

Turan KEÇELİ
Metin Yavuz KEÇELİ
Mustafa DEMİR
Ayhan EKMEKÇİOĞLU
Harun GÜLER
Musa KESKİN
Necil BEKİROĞLU
İbrahim KARBUZ

BEYOĞLU

Ali SAĞKOL
Özcan YILDIRIM
Hamdi KUMBASAR 
Emin BİBER
Muzaffer ABDALOĞLU
Mustafa İPEKÇİ
Bayram BAYRAM
Metin ARSLAN
Mustafa KÖMÜRCÜ
Mustafa ÇELİK
Yaşar AKYILDIZ
Zeki KEÇELİ

BEYKOZ

Hürmet BALTACI
M. Emin KASAROĞLU
Mustafa GEMİCİ
Mehmet GEMİCİ

BÜYÜKÇEKMECE

Güngör ÇERMAN
Refik ÇAKIR
Muhammet KURU
Sedat AKYILDIZ

ÇATALCA

Mehmet NAROĞLU
Yusuf YAVUZ
Irfan KALENDER
Tarık KARAOĞLU

ESENLER

Ali ERDOĞAN
Nuri SAFRAN
Mustafa Yılmaz
Mehmet Cemal Ünal

EYÜP

Halit AKMAN
Yakup KULAKSIZ

FATİH

Şevki KANBEROĞLU
Ali ÇAĞIRANKAYA
Yavuz DEMİRKOL
Ömer ESMER
Ahmet ŞEKER
Muharrem BULGULU

GAZİOSMANPAŞA

Yılmaz KAYA
Mustafa ADATEPE
Cengiz ÇİÇEK
Metin TEKİN
Muzaffer ÖNER
Selim YALÇIN
Mustafa TOKGÖZ
İbrahim KAYA
Şemsettin ÇAVDAR
Murat KANDEMİR

GÜNGÖREN

İslam İSLAMOĞLU
Ali Kemal KAZDAL
Osman İHTİYAR
Osman KURİ
Halil NUHOĞLU
Mehmet TURAN
Arif ÇİFTÇİ
Yusuf GÜNEY
Ahmet ÇERMAN
Muhammet ÇERMAN

KADIKÖY

Muammer KAZDAL
İbrahim DEMİR
İsmail DEMİR
Mehmet SAKA
Memiş BOĞAz
Mustafa BOĞAZ
Cevat BATU
Hayrettin SEZGİN

KAĞITHANE

Hüseyin DİŞLİ
Mahmut KORK
Nihat MAHMUTOĞLU
İsmail SUKAS
İrfan YETİM
Hamdi DOĞRAMACI
İlker PİŞİKOĞLU
Orhan ÖZEL
Osman KORK
Nihat YANIK

KÜÇÜKÇEKMECE

Ahmet ESMER
Köksal YAĞCI
Abdullah BÜYÜKDOĞAN
Mehmet ÇEZİK

KARTAL

Mehmet MERAL
Mustafa YILDIRIM
Cevdet KOÇ
Fikret ACAR
Salim TAVUS
Kadir ÇELİK
Mehmet DEMİR
Mehmet TAŞÇI
Yaşar TÜYLÜOĞLU


MALTEPE

İsmail KOLİVAR

PENDİK

Kemal TAŞÇI
Ali EKŞİ
Mehmet AKÇAL
Mehmet RENÇBER

SARIYER

Ahmet BALTACI
Ahmet ÇELİK
Muhittin Bahattin AKGÜL
Ziya ODABAŞI
Eşref KELEŞ
Ahmet ODABAŞI


SULTANBEYLİ

Rıdvan USTA
Erol TÜYSÜZ

SULTANGAZİ

Emin ERGİN
Necmettin POLAT
Kadir AÇIKGÖZ
Muhammet GÖKALİ
Mustafa SINIR
Hasan TOPAL
Ümit BOZ

SİLİVRİ

Mehmet KANBEROĞLU
Nedim SOKUR

ŞİLE

Hüseyin ATIŞ
Kadem ATIŞ
Sezgin DEMİRKOL

ŞİŞLİ

Kamil ÇEPNİ
Sami DİKMEN
Salih KOLİVAR
Samet ÖZER
M.Kemal ÖZER
Nurettin TAYLAN
Remzi OR
Osman KIRCA
Abdültalip YILMAZ
Hacı IŞIK
Nihat CESUR
Ahmet KUMBASAR

ÜMRANİYE

Ali BONCUKCU
İlyas KOLİVAR
Hüseyin YAZICI

ÜSKÜDAR

Ramazan YILMAZ
Yaşar YILMAZ
Sebahattin ÖZGÜR
Orhan BOĞAZ
Ömer UZUN
Ramazan DEMİR
Orhan YEĞİN
Mehmet Kuyumcu UZUN

TUZLA

Cahit GÜNEY

ZEYTİNBURNU

Niyazi LURÇİ
Celal ALTUN
Ahmet BİLGİN
Habil BİLGİN
Mehmet YAZICI
Hayri TEMİRCİ


EKMEK SANAYİ İŞVERENLER SENDİKASI DOĞAL DELEGE LİSTESİ

Muharrem KEÇELİ
Çetin KEÇELİ
Muhammet YÜCE
Cihan KOLİVAR
Süleyman KOLCUOĞLU
Ahmet NAROĞLU
Abdullah ÇERMAN
Murat ÇELİK
Osman Nuri YAKUT
Münir KAZDAL
Mehmet Yaşar KURBETOĞLU
Hamdi GEMİCİ

Kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yetkili kişi: Selma Esenler

Telefon: 0212 249 34 24

E-posta: selma.esenler@ekmekissendikasi.org.tr